8 wishes

16:16 Eva K. 13 Comments

!
Dnes (0:29...proč nikdy nespím, kdy spát mám) ,dávají něco o Jonas Brothers , jsem se rozhodla napsat MOŽNÁ poslední článek do nastávajícího týdne. Jelikož se chystám na již zmiňovanou Sicílii a nevím, jak to tam bude s internetem...ale máme tam posilku! Jeeeej! Takže vás prosím o týden strpení, dovča je přeci jen důležitější ;)

Dnešní článek bude o 8 přáních a povinnostech, které chci splnit za tyto prázdniny, které se nám zbytečně krátí. To mi musíte dát za pravdu!1. Dokončit povinnou četbu za prvák a načíst si 3 knihy na druhák (na rok cca 8+ knih)
Ano, je to divný...takhle o prázky. Ale jinak to nejde, né s mojí školou, kterou jsem v prváku pěkně ošulila :S
 Follow me on wattpad @mkgaud 

2. Letět do zahraničí
Nevěřila jsem tomu, ale letos to po dlouhé době opravdu vyjde. Je to překrásné překvapení. Děkujeme rodičové zlatí <3
Past summer sicily scopello ~love Sicily 

3. Trip s kamarádkama
Myslím, že popadnout stan, hodit na záda krosnu, nasednout na nejbližší vlak a zavěsit se do kamarádek je to nejkrásnější prázdninové dobrodružství, které může být :) A pozor! Je tu šance, že nám to letos vyjde O:) 
Someday... I should have ran away  ❤️❤️❤️ 


4. Začít vařit
Nikdo není větší "šikulka" v kuchyni než já. Jestli chcete zničit barák...můžete mi poslat adresu.Vážně! Já a kuchyně...bad idea! A proto to chci změnit a ještě do toho dát zdraví life style. První krok: objednala jsem si kuchařku -> Lahodně s ELLOU
Untitled Untitled  


5. Sportovat
Já upřímně miluji běhání...hned jak se do toho dokopám, což je můj největší problém. A proto koupě knihy Začni běhat od bývalého světového sprintera Matta Robertse. S posilováním to mám těžší, jelikož mě to nebaví tolik...ale já to nějak zvládnu :D
Mal ein bisschen sport ? ;) If everyone knew this 


6. Pole dance
Dnes jsem byla na poslední hodině mého kurzu (Beginners 1) a mým dalším přáním je v tom nadále pokračovat a přihlásit se do kurzu Beginners 2 :) Je to moje vášeň od které si nechci dát pauzu víc jak 3 týdny.
Diosa Canales en Instagram: “Aquí de regreso a mis clases de pole Dance junto a mi profesora @jessica.bustamante proximamente grunge style 

7. Kurzy kresby a malby
Odmalička jsem chodila do úměl. školy na hodiny výtvarky a prvákem to skončilo. Do konce prázdnin si chci někde v Praze najít výtvarné kurzy a opět se v tomto směru dál rozvíjet i přes svoji nešikovnost :)
Angelina Jolie Facebook X

8. USA
Na toto téma bude ještě jednotlivý článek. Nechci moc prozradit...ale jedno z přáních těchto prázdnin je schůzka s agenturami, které mám na seznamu a více neřeknu! ;)
Usa 💖 . 

Pro dnešek vše, možná bych mohla udělat více takových článků, pokud by vás to zajímalo. Třeba přání a cíle do jednoho roku...Jen si řekněte :)

Napište mi do komentáře jaké máte vy prázdninové přání? :))

Buďme chaotičtí, buďme glamour!
-Evka

Dnes (0:29...proč nikdy nespím, kdy spát mám) , dávají něco o Jonas Brothers ,  jsem se rozhodla napsat MOŽNÁ poslední článek do nastávají...

13 komentářů:

 1. Super článek,doufam,že nám ten trip vyjde a nic se nepokazí !!
  Užijte si to na Sicílii :*

  www.sabihomolacova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. super cíle, máme toho hodně společnýho :) já pořádně cvičit začnu na začátku škol. roku :D:)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že ti toho vyjde nejvíc :D já jednou podpálila přítelovi kuchyň, takže taky moc nevařím :D
  užij si dovču!:)
  ladycaterpillar

  OdpovědětVymazat
 4. Snáď ti plány vyjdu! :) Varenie a ja tiež nie je bohvieaká kombinácia :D Som zvedavá na článok o USA !
  GlitterCircus

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud máš zájem o studium v USA, tak si to rozhodně nesjednávej přes agenturu :) měla jsem tam letět na univerzitu, vše se dá domluvit jednoduše se školou přes pár mailů, agentury hrozně těží z nevědomí lidí a pak tahají peníze... :)
  A jinak vařit jsem teď začala a hrozně mě to baví :D :)

  OdpovědětVymazat
 6. Držím ti palce, aby ti to vše vyšlo! (y). Já jsem si na začátku prázdnin napsala tolik věcí, že chci stihnout, že ani nevím jak to dokážu :D
  http://sarasvozilova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Super článek a snad ti to vyjde! :)
  www.kamiidk.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Hezká přání. Přeji, aby ti každé vyšlo! :)
  KattyLife

  OdpovědětVymazat
 9. Great Post! Follow each other on GFC, Google+, Twitter, facebook, Instagram and Bloglovin? If yes, follow me and i follow back as soon as i see it. Let me know with a comment on my Blog

  Keep in Touch xx Rabea from germany
  http://www.rabeasbeautytipps.com/

  OdpovědětVymazat
 10. Je fajn mít nějaké sny, taky ty své mám :) Užívej léta a ať se ti vše splní ;)

  OdpovědětVymazat
 11. Super článek. Doufám, že sis dovolenou na Sicílii užila.

  STYLE WITHOUT LIMITS

  OdpovědětVymazat
 12. Tie Adidasky sú veľmi pekné a čo sa týka toho povinného čítania, ja som chodila do naozaj dobrej školy a z povinného čítania som neprečítala ani jednu knihu. A samozrejme, zmaturovala som bez problémov na 1 a 2ky :) Čo je podľa mňa, naozaj perfektné, na to, že som sa neučila (česť výnimkám). No je pravda, že nie každý má to šťastie, že mu stačí počúvať na hodine.

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář! <3